Varžybos Kutaisyje

Lietuvos vyrų sportinės gimnastikos rinktinė iš Tbilisyje vykstančios mokomosios treniruočių stovyklos kelioms dienoms atvyko į Kutaisį, į 2-ąjį tarptautinį turnyrą ,,Kutaisi Cup - Our Future Olympians".

Suaugusių varžybose daugiakovėje nugalėtoju tapo Ernestas Liaškinas, Titas Kuzmickas - 5 v., Gytis Chasažyrovas - 7 v.

Jaunimo varžybose daugiakovėje Matas Imbrasas - 5 v., Nedas Grikinis - 9 v., Martynas Murėnas - 11 v. Atskirų prietaisų finaluose geriausiai sekėsi Kristijonui Padegimui, kuris kartu su armėnu Hamlet Khachatryan tapo rungties ant arklio nugalėtoju. M. Imbrasas šioje rungtyje 5-tas. Rungtyje ant žiedų M. Imbrasas - 4 v., Nedas Grikinis - 5 v. Atraminio šuolio rungtyje Daniil Koroblov - 4 v., N. Grikinis - 7 v. Ant lygiagrečių K. Padegimas - 5 v., M. Imbrasas - 6 v. Skersinio rungtyje M. Imbrasas - 6 v., N. Grikinis - 7 v.

Jaunių amžiaus grupėje atskirų prietaisų finalinėse varžybose puikiai sekėsi Motiejui Masiliūnui, kuris tapo nugalėtoju atraminio šuolio rungtyje, laimėjo sidabro medalį rungtyje ant lygiagrečių, dukart lipo ant trečiosios vietos laimėtojo pakylos (arklio ir žiedų rungtys), bei užėmė 4 vietą finale ant skersinio.

Komandinėse varžybose pirmoji Lietuvos komanda laimėjo bronzą, antroji - 5 vietą.