Gimnastika visiems

Pliopliene sveikinimas

Sveikiname!

Garbingo 80 metų jubiliejaus proga norime pasveikinti nenuilstančiąją gimnastikos puoselėtoją, ilgametę Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ prezidentę, o dabar jos garbės prezidentę   

Ireną Plioplienę.

Miela jubiliate, džiaugiamės Jūsų nuveiktais prasmingais darbais, buvote ir esate puikus pavyzdys, kaip pasiaukojančiai ir kantriai reikia dirbti, kol pasiekiami puikūs rezultatai.

Stiprybės Jums, geros sveikatos, didelės asmeninės laimės!

Lietuvos gimnastikos federacija

Interviu su Irena Pliopliene: https://www.sportas.info/svarbu/jubilieju-svencianti-irena-pliopliene-gimnastika-ir-sokis-mano-gyvenimas/

FOTO: Danutės Junevičienės

Gimnastika visiems 2018 12 15

2018 m. gruodžio 15 d. Kaune vyko asociacijos ,,Gimnastika visiems" ataskaitos rinkiminė konferencija. Prezidente išrinkta Vilma Povilionienė.
Lietuvos gimnastikos federacijos prezidentas Algimantas Gudiškis įteikė LGF apdovanojimą ilgametei asociacijos ,,Gimnastika visiems" prezidentei Irenai Plioplienei už viso gyvenimo nuopelnus Lietuvos gimnastikai.

2015 m. rugsėjo 11-13 d. LSMU poilsio stovykloje „Latežeris“ praūžė 5-tasis Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ festivalis „Auksinis amžius“. Dalyviai atvyko iš įvairių šalies kampelių: Rietavo, Plungės, Joniškio, Šiaulių, Marijampolės, Vilkaviškio, Veisiejų, Druskininkų, Nemenčinės, Vilniaus, Kauno. Latežerio kaimas, LSMU poilsio stovykla „Latežeris“ svetingai sutiko visus, kuriuos vienijo gimnastika, judesys, muzika, šokis, edukacinė programa.

Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ VIII gimnastiada 2014 m. kovo 29 – ąją triumfavo šiais metais kultūros sostine tapusiame Panevėžyje. Ir nors tądien mieste netrūko renginių, o ir geriausių teatralų apdovanojimo „Auksiniais scenos kryžiais“ ceremonija Teatro dienos proga šiais metais buvo perkelta į J.Miltinio teatrą, Panevėžio kultūros ir sporto centras vos talpino gimnastiados dalyvius ir ovacijų jiems netausojančius žiūrovus.


Tik gaila, kad mieste vykstantis ne tik regionui, bet ir visai Lietuvai svarbus projektas nesulaukė dėmesio iš savivaldybės pusės. Bet tai neturėjo įtakos nei gimnastiados dalyvių dvasiai, nei jų pasirodymams.

NUORODOS

 

 

 

 

 

                                                                                                          

                                                                                                                                               www.antidopingas.lt   

                                                                                                                                                        www.bedopingo.lt