2020 06 02 posedis

Švelnėjant valstybėje paskelbto karantino sąlygoms, birželio 2 d. Vilniuje vyko Lietuvos gimnastikos federacijos (LGF) Prezidiumo posėdis. Posėdyje patvirtinta 2019 m. LGF biudžeto apyskaita, 2020 m. LGF biudžetas, 2020 m. sporto šakų rinktinių sąrašai ir varžybų kalendoriai, LGF asmens duomenų tvirtinimo tvarkos aprašas. LGF sporto šakų komitetų pirmininkai pristatė savo planus rengiantis Tokijo olimpiados žaidynėms, pasaulio ir Europos čempionatams.

grandi died19

Su giliu liūdesiu pranešame, kad rugsėjo 13 d. mirė Tarptautinės gimnastikos federacijos (FIG) garbės prezidentas Bruno Grandi.

B. Grandi - šiltas ir nuoširdus žmogus, vadovavęs gimnastikai dvidešimt metų (1997-2016), turėjęs stiprų sąžiningumo jausmą, kovojęs už teisingumą sporte, nes jo manymu, nieko nėra baisiau, nei matyti, kaip iš atleto ,,pavagiamas" medalis. Didelę dalį jo veiksmų - varžybų formato modifikavimas, teisėjų vertinimo sistemos sukūrimas - lėmė noras užtikrinti sąžiningumą sportininkų atžvilgiu. Galvodamas apie sportininkų apsaugą ir sveikatą, nustatė minimalų suaugusių gimnastų amžiaus limitą, dalyvaujantiems tarptautinėse varžybose - taip siekiama sumažinti traumų riziką, jų poveikį sportininko fiziniam vystymuisi. B. Grandi paragino įsteigti Solidarumo fondą, kuris remtų sunkiai susižalojusius gimnastus.

Gedime kartu su viso pasaulio gimnastikos bendruomene.

NUORODOS

 

 

 

 

 

                                                                                                          

                                                                                                                                               www.antidopingas.lt   

                                                                                                                                                        www.bedopingo.lt